About me/ O mnie

Hi, I’m Anna and I would love to tell you a bit about myself. I’m Polish, from Poznan and at the moment I live in Spain, in Barcelona, where I moved after 13 years living in Ireland.

Firstly I created this page to just write and show you how to make your own, natural cosmetics and use aromatherapy. However, now, I would like to also share with you some information about a healthy diet to improve our life quality and health.

I love travelling and every country I stay in, I am finding new methods, interesting food and ways of living. I am trying to gather the best of it, to make my own life better.

I am not a doctor so please note that all the posts are based on my own research, experience and study.

——————————————————–

Cześć, mam na imię Ania i z chęcią opowiem Wam trochę więcej o sobie. Pochodzę z Poznania a obecnie mieszkam w Hiszpanii, w Barcelonie, gdzie się przeprowadziłam po 13-tu latach w Irlandii.

Stworzyłam tą stronę na początku by się dzielić moją wiedzą na temat aromaterapii i robieniu własnych kosmetyków, ale teraz również chciałabym się z Wami podzielić zdrową dietą i innymi pomysłami jak poprawić nasze życie i stan zdrowia.

Przez całe życie uwielbiam otaczać się wśród natury oraz odkrywać nowe miejsca i zakątki na świecie. Bardzo dużo podróżuję i kocham fotografować moje odkrycia. Podróż do Japonii szczególnie przyczyniła się do tego co teraz robię, gdzyż podczas moich podróży doświadczyłam tego jak ludzie tam traktują naturę, w jaki sposób ją szanują, jak czerpią co najlepsze z natury która nas otacza.

Ja ufam naturze i chcę z niej korzystać jak najbardziej. Jak większość, również zmagam się z problemamy zdrowotnymi, dlatego szukam różnych metod by oragnizm sam zwalczał dolegliwości.

Chcę zaznaczyć, że nie jestem lekarzem czy specjalistą w zakresie medycyny, wszystkie informacje które tu przekazuję są na bazie własnego poszukiwania informacji w książkach i w internecie oraz kursów aromaterapii i żywienia. Dzielę się z Wami również tym co sama przetestowałam. Pamiętajcie, że na każdego każdy kosmetyk może działać inaczej oraz przed stosowaniem naturanych kosmetyków, miejcie na uwadze swoje alergie. Naturalne kosmetyki nie są testowane na zwierzętach.

Contact

Anna Geranio

Blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: