Po 2 etapach diety FIT6

Dieta Fit6 opiera się na 6 etapach, w których zmienia się lista produktów, które możemy spożywać tak, by nasz metabolizm zaczął prawidłowo funkcjonować, system odpornościowy spełniać swoją funkcję, a my byśmy czuli się pełni energii i bez zbędnych kilogramów.

Oczywiście, jak każdy chyba, przystąpiłam do tej diety ze sceptycznym nastawieniem, ale skoro już nic nie działa, to czemu by nie spróbować! Z czystym sumieniem muszę się pochwalić, że pierwszy etap byłam bardzo zawzięta, i nic mnie nie skusiło, co znajdowało się poza listą produktów, które wolno mi było jeść. Po pierwszym miesiącu ubyło mi 2 kg i kilka centymetrów. Porównując z innymi, trochę spodziewałam się lepszych rezultatów, ale jednocześnie wiedziałam, że z moimi problemami hormonalnymi, to i tak dobry wynik. W połowie pierwszego miesiąca również zaczęłam wracać do moich regularnych ćwiczeń.

W drugim miesiącu, czyli w etapie 2 parę razy złamałam zasady i wypiłam sobie drinka lub dwa. Cóż, nikt nie jest idealny, ale wiedząc, że skuszę się na drinka, wybierałam alkohol z niską zawartością cukru, przeważnie gin. W ostatnim tygodniu 2 etapu zauważyłam na wadzę dużą zmianę, bo zeszło ze mnie dodatkowe 5 kg, i również w nogach zaczęłam tracić objętości. Waga wreszcie pokazała utęsknione 65 kg! Zaczęłam czuć się naprawdę cudownie!!

Co najfajniejsze w tym wszystkim, oprócz zgubionych kilogramów, to to, że z moich nóg zniknął cellulit, który nie odstępował mnie na krok przez ostatnie parę lat. Jako dowód, poniżej umieszczam moją fotkę zrobioną w sierpniu!

Z Fit6 na pewno nauczyłam się jeść posiłki regularnie, zwracać uwagę na to, co jem. Na początku, oczywiście jest ciężko się przyzwyczaić i wejść w rytm, ale potem jest tylko lepiej. Co ważne dla mnie, nigdy nie czułam się głodna, a potrafiłam stracić kilogramy! W następnym wpisie powiem trochę więcej o posiłkach, organizowaniem się czasowo, no i lecę dalej do trzeciego etapu!

Nawet skusiłam się założyć krótkie spodenki tego lata!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: