Zaufałam naturze, a Wy? Czas zrobić pierwszy krok!

Wielu z nas w pewnym momencie zaczyna się zastanawiać nad tym co spożywamy, czym się myjemy, jakie kosmetyki używamy. Również coraz częściej możemy znaleźć artykuły w magazynach czy w internecie które pokazują ile chemii dostarczamy naszym organizmom nawet nie zdając sobie z tego sprawy. Prawda jest taka że w dzisiejszych czasach bardzo ciężko jest nie być wystawionym na szkodliwe substancje, używamy je na codzień niszcząc nasze organizmy oraz organizmy naszych bliskich.

Kiedy uderzyła mi 30tka to był moment kiedy zaczęłam stawiać wiele znaków zapytania nad tym co nas otacza. Czytając artykuł za artykułem i doszukujac się medycznych wyjaśnień przerazil mnie ogrom tego problemu. Zaczelam więcej uwagi przykładać do tego co jem jak również jakie kosmetyki używam! Coraz bardziej zaczęłam się zagłębić w tajemnice aromaterapii oraz naturalnych produktów.

Jako że większość dobrych źródeł jest w języku angielskim postanowiłam stworzyć tę stronkę by otworzyć perspektywy i podzielić się wiedzą z polskojęzyczną społecznością! Mam nadzieję że się Wam spodoba! Będę umieszczać posty oraz video na których możecie zobaczyć jak stworzyć kosmetyki dla siebie i Waszej rodziny, które nie zawierają szkodliwych substancji i będą pierwszym krokiem do postawienia zdrowia na pierwszym miejscu. Również, pod każdym artykułem będę zamieszczać linki w oryginalnym języku dla referencji.

Pamiętajcie, że nie trzeba wywrócić nagle całego życia do góry nogami i pozbyć się każdego przyzwyczajenia by poczuć się lepiej. Trasformacja polega na tym, że stajemy się świadomi tego co używamy, co stosujemy w domu i stopniowo jesteśmy w stanie rozpoznać skladniki w naszym środowisku, które są szkodliwe dla organizmu i starać się szukać zdrowszych odpowiedników. Dzień za dniem zobaczycie, że będziecie się czuć coraz lepiej i znajdziecie produkty czy przepisy, które są idealne dla Was. Przez świadomość tego co będziecie używać nabierzecie satysfacji, że zmieniacie swój dom w swoją oazę gdzie będziecie czuć się bezpiecznie i zdrowo.

Czekam na wasze komentarze oraz sugestie na dalsze inspiracje! Buziaki!

 

2 thoughts on “Zaufałam naturze, a Wy? Czas zrobić pierwszy krok!

Add yours

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: